Spuštění elektronického předzápisu 1.4.2020

Vážení rodiče, pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy můžete využít Elektronického předzápisu. Na webu: https://elektronickypredzapis.cz/materska-skola/p3-navrcholu

Dále Vás program navede, jaké další kroky je potřeba podniknout (tisk vyplněné žádosti, návštěva lékaře) a v den řádného zápisu přijďte s vytisknutou žádostí, vyjádřením lékaře, rodným listem Vašeho dítěte a Vaším průkazem totožnosti do mateřské školy. Tím, že všechny potřebné údaje budeme mít již k dispozici, a tím, že si také můžete zarezervovat čas, kdy k zápisu dorazíte, bude celý průběh zápisu komfortnější a mnohem rychlejší.

Plánovaný termín zápisu do mateřských škol byl stanoven na 4. a 5. května 2020. Termín zápisu se ale může změnit s ohledem na vývoj epidemiologické situace. Sledujte webové stránky mateřské školy i úřadu MČ Praha 3.

ablony, MAP