Vzdělávací nabídka

Vážení rodiče,

Prosím pečlivě sledujte naše webové stránky, po dobu uzavření mateřské školy bude probíhat distanční vzdělávání. Paní učitelky budou na každý den připravovat okruhy –témata, na která se s dětmi zaměřit. Veškeré materiály : básničky, písničky, pracovní listy a další budou vkládány na webové stránky. Pokud někdo nemá možnost tisku, lze si tyto materiály vyzvednout v mateřské škole vždy ve středu a pondělí od 9-10 hod.

Důležité upozornění: předškolní děti musí tyto úkoly plnit. Splněný úkol (výtvarný , pracovní list apod.)  v tištěné podobě dodáte paní učitelce první den po otevření MŠ.

Vážení rodiče, děkuji za spolupráci a těšíme se na vás a vaše děti po ukončení krizových opatření-

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte mě, prosím, kontaktovat na tel č. 602 316 014 nebo e-mailem.

28.2.2021 Mgr. Jana Vaníčková, ředitelka školy