Informativní schůzka k 1. 9. 2021

Vážení rodiče nově přijatých dětí,

srdečně Vás zvu na informativní schůzku, která se bude konat v úterý 22.6. 2021 od 16h v jídelně Mateřské školy Na Vrcholu. Tato schůzka je určena pro rodiče dětí, které byly přijaty do běžných tříd mateřské školy.

Schůzka pro rodiče dvouletých dětí se uskuteční ve čtvrtek 24.6. 2021 od 16h v jídelně Mateřské školy Bukova 26.

Na schůzkách se dozvíte důležité informace o provozu a vzdělávání v naší mateřské škole, vše potřebné pro vstup vašeho dítěte do školky. Bude i prostor na zodpovězení vašich dotazů.

Prosíme o účast bez děti a doporučujeme přítomnost pouze jednoho zákonného zástupce dítěte.

V případě, že se nemůžete ze závažných důvodů  schůzky zúčastnit, oznamte toto ředitelce emailem: info@msnvarcholu.cz a následně bude domluveno náhradní řešení.

Těším se na vaši účast.

Mgr. Jana Vaníčková – ředitelka školy