Informace k zápisu 2021/2022

Pro tento školní rok Den otevření dveří bude uskutečněn online.

Termín setkání bude ve čtvrtek 8.4. 2021od 16 hodin nebo čtvrtek 15.4. 2021 od 10hodin. Zde budete mít možnost získat informace o naší mateřské škole, popřípadě rádi zodpovíme vaše dotazy.

Odkaz přes Google Meet – https://meet.google.com/fky-cqhw-gcr, na webových stránkách si také můžete prohlédnout, jak to u nás vypadá.

Žádosti k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2021/2022 budeme přijímat

ve dnech 4. a 5. 5. 2021 v kanceláři ředitelky na pracovišti Na Vrcholu 1955/1a.

Preferujeme osobní předání, proto doporučujeme využít rezervační systém, který naleznete při generování žádosti o přijetí.

V případě, že se nebudete moci ze závažných důvodů v těchto dnech zápisu zúčastnit, kontaktujte ředitelku mateřské školy.

Upozorňujeme, že v letošním roce je součástí žádosti potvrzení od lékaře, proto doporučujeme si ho zajistit s předstihem.

K zápisu nezapomeňte přinést:
– vygenerovanou, vyplněnou a podepsanou žádost, včetně potvrzení od lékaře
– kopii rodného listu dítěte
– doklad totožnosti zákonného zástupce

Tento záznam byl publikován v Zápis . Uložit odkaz do záložek.