Informace z třídních schůzek

img12Vážení rodiče,

na třídních schůzkách, které se konaly v pondělí 26.9.2016, byl rodiči odhlasován příspěvek ve výši 600,- Kč na dítě.  Je určen na kulturní a jiné akce , které se budou konat v mateřské škole a budou určeny všem docházejícím dětem. Přehled akcí máte možnost sledovat na webových stránkách školy v sekci Kalendář akcí. Platbu prosím zasílejte na číslo účtu : 2000785329/0800 se stejným variabilním symbolem jako máte pro úplatu a stravné a uveďte jméno dítěte. Vyúčtování bude vždy k 30.11., k 30.3. a k 30.6. a bude zveřejněno v šatnách dětí.