Tématická setkávání rodičů

Vážení rodiče,

V minulých dnech jste obdrželi informaci (na webových stránkách školy a na dveřích šaten)o projektu MŠMT Šablony.

Cílem tohoto projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ.

Mateřská škola získala finanční podporu EU nejen na vzdělávání pedagogických pracovníků v rámci DVPP, ale i na odborně zaměřená tematická setkávání rodičů za účasti externího odborníka. Do konce školního roku bychom chtěli pro Vás zorganizovat 6 přednášek či besed, které budou mít společný cíl – co nejlépe připravit děti na vstup do základní školy již od počátku docházky do mateřské školy.

Srdečně zveme Vás, všechny rodiče k pravidelným setkávání dle přiloženého rozpisu na březen a duben.

7.3. – úterý Jak se připravit na vstup mého dítěte do 1.třídy ZŠ (praktické informace ze školy) -Mgr. Daniela Práchenska, p.uč. ZŠ Chmelnice

22.3.- středa Školní zralost a úskalí před vstupem do 1.třídy (pohled odborníka) – PhDr. Petr Klíma – ředitel Pedag.psychl.poradny pro Prahu 3

4.4. – úterý Podpora řeči dítěte ve věku 3-6let – Mgr. Marie Sekyrková – klinický logoped

Budou se konat vždy od 16hod. v jídelně naší mateřské školy.

Mgr. Jana Vaníčková, ředitelka a kolektiv MŠ Na Vrcholu

Výsledek obrázku pro op vvv